KUPON KULLANIM KOŞULLARI HAKKINDA BİLGİ ALABİLİR MİYİM ?

Kuponunuzu, Alışveriş Sepetinizde bulunan, İndirim Kodları alanına yazınız. Kuponu kullan butonuna tıkladıktan sonra, kupon indiriminiz gerçekleşecektir. Kupon tutarınız, sadece Dericeket.com.tr’da geçerlidir, herhangi başka bir indirim veya kampanya ile birleştirilemez veya nakte çevrilemez. Kuponunuz indirimli ürünlerde geçerli değildir. 

dericeket.com.tr ÜZERİNDEN HEDİYE GÖNDERİMİ YAPABİLİR MİYİM ?

DERICEKET.COM.TR üzerinden hediye gönderimi yapabilirsiniz. Bunun için hediye göndermek istediğiniz ürün veya ürünleri sepetinize ekledikten sonraki Gönderim bölümünde "Hediye Paketi İstiyorum" seçeneğine tıklayarak şık bir hediye paketi ile ürünün istediğiniz bir adrese gönderilmesini sağlıyoruz.

DERİCEKET.COM.TR MOBİL CİHAZLARDAN ERİŞEBİLİR MİYİM ?
dericeket.com.tr mobil cihazlardan erişebilirisiniz.

SATIN ALMAK İSTEDİĞİM ÜRÜN TÜKENDİ İSE TEKRAR SATIŞA ÇIKMA İHTİMALİ VAR MIDIR ?

Satın almak istediğiniz ürün kampanyalı bir ürünse tekrar satışa çıkma ihtimali son derece düşüktür. Bu tip ürünlerimizi mağazalaramızdan sorgulayabilirsiniz. Kampanya dahilinde olmayan ürünlerimiz belirli periyotlarla güncellenecektir. Bu anlamda satın almak istediğiniz ürün tekrar satışa girebilir.

DERICEKET.COM.TR 'DEKİ FIRSATLARDAN NASIL HABERDAR OLABİLİRİM ?

dericeket.com.tr sitesine üye olurken bildireceğiniz e-mail adresine belirli periyotlarla sitedeki fırsatlar konusunda bilgilendirme e-maili gönderilebilecektir.

DERICEKET.COM.TR'DEN SATIN ALDIĞIM BİR ÜRÜNÜ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM ?

dericeket.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde değişim işlemi sadece online mağazalarımızdan yapılabilmektedir. Kullanılmamış, orjinal paketleriyle muhafaza edilmiş ve etiketi üzerinde olan Deri Mont markalı ürünleriniz için www.Dericeket.com.tr mağazamızdan, ürün bedeli karşılığı paranızı alabilirsiniz.


SATIN ALDIĞIM ÜRÜNLER İÇİN KARGO ÜCRETİ ÖDEYECEK MİYİM ?

dericeket.com.tr 'den aldığınız ürünler için siz değerli Dericeket.com.tr müşterileri herhangi bir kargo bedeli yoktur.

SATIN ALDIĞIM BİR ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM. NE YAPABİLİRİM ?

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin etiketlerinin, logolarının zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) iade edilmesi zorunludur.

İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde ürün(ler) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Herhangi başka bir sorunuz için y-altunkaya@hotmail.com ve 0(532 306 8550'dan bilgi alabilirsiniz. İadelerde ARAS KARGO ile gönderimler ücretsizdir, diğer kargolar ile gönderilenlerin ücreti Dericeket.com.tr tarafından karşılanmayacaktır.
İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler iki iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.

ADRES: Nişanca mah. Yurdakul Sk No:9 Göktaş iş hanı kat .1 Laleli
Fatih/ İstanbul

İADE İŞLEMİNDEN NE KADAR ZAMAN SONRA ÖDEME HESABIMA YANSIYOR ?

Kredi kartınıza yatırılan ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürüyor. Ayrıca kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreç Dericeket'in sorumluluğunda olmadığından yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgilidir. Bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız ve imkanımız bulunmamaktadır.