1992’li Yıllarda Mardin’dan İstanbul’a gelerek mesleğe adım atan Yusuf Altunkaya;

 

28 yılı aşkın süre boyunca mesleğinin her sürecini ilmik ilmik işleyerek, tecrübe kazanarak ilerletmiştir.


Ismarlama dikim alanında uzmanlaşarak mesleki becerisini durmadan geliştirerek, 28 Sene boyunca deri üretimi ve işlemesi alanında çekirdekten fabrika müdürlüğüne uzanan bir kariyeri olmuştur.

 

Meslekte geçirdiği her gün bugünlerdeki tecrübelerine katkı sağlamıştır.

 

Kariyeri mesleğinin gelişmesine ışık tutmuştur. Eskilerin değimiyle hem ‘’Alaylı’’ hem de ‘’Çıraklık’’ olarak mesleğinde ilerleme kat eden Yusuf Altunkaya.


Çıraklıktan Ustalığa giden bu uzun mesleki geçmişinde elde ettiği tüm deneyimleri şimdilerde Fatih’de kendi atölyesinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

 

Eski ve yeni nesil terzi mesleğini harmanlayıp günümüzün modern yaşamına uydurarak her nesilden müşterilerine hizmet sunmayı ilke edinmiştir Terzi Yusuf .

 

10 Kişilik deneyimli ekibi ve Kendisi ile deri mont tadilatı, boyama, daraltma ve her türlü terzi işlerinize yürekten ve gönülden talip

Olduğunu belirterek  %100 müşteri memnuniyet ilkesiyle siz değerli müşterilerine Fatih Laleli atölyesine beklemektedir…

 

Ayrıca İstanbulda İkâmet etmeyen müşterileri için internet sitesi üzerinden hizmet vererek her daim en iyisi için çabalayan Terzi YUSUF, sizlerinde zarar görmüş deri ürünlerini

 

internet sitesi üzerinden ücretsiz teklif vermektedir, anlaşma doğrultusunda kargo ile ürünlerinizi Terzi YUSUF Atölyesine gönderebilir ve onarımını gerçekleştirebilirsiniz.

 

deri moyama deri tamiri kürk tamiri deri ceket tamiri deri mont tamiri deri vizyon bakimi vizyon tamiri çanta tamiri çanta boyama

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR